Izba przyjęć

Izba Przyjęć

Podstawowym zadaniem Izby przyjęć jest ocena konieczności przyjęcia pacjenta do Szpitala, a w razie takiej potrzeby, przekazanie go do oddziału zakwalifikowanego do hospitalizacji. Pacjentom niezakwalifikowanym do leczenia szpitalnego udzielamy pomocy doraźnej.

W obecnej sytuacji epidemiologicznej pacjenci przybywający na Izbę Przyjęć i dalej kierowani na oddziały szpitalne, muszą przejść procedurę testu na obecność wirusa SARS-CoV-2.
Poczekalnia dla pacjentów została przeniesiona do dwóch oznaczonych kontenerów znajdujących się między głównym budynkiem Szpitala a Izbą Przyjęć. Ze względów bezpieczeństwa prosimy o bezwzględne stosowanie się do zaleceń personelu i nieprzekraczanie wyznaczonych stref.

Koordynator Bartosz Włach

Kontakt

W przypadku połączeń telefonicznych prosimy o cierpliwość. Rejestracja w pierwszej kolejności obsługuje pacjentów, których stan zdrowia wymaga natychmiastowej interwencji lekarskiej.

Izba Przyjęć

59 857 0916

Rejestracja Szpitala

59 857 0900, 59 857 0917

Zespół ratowników

Ożugowski Paweł
Kornaś Wanda
Klepin Grzegorz
Pepliński Paweł
Pińkowska Karolina
Pińkowski Arkadiusz
Nuciński Grzegorz
Jarocha Magdalena
Zielonka Agata
Książek Robert

Zespół pielęgniarek

Dorota Orlińska; Magister pielęgniarstwa
Wleczyk Barbara; Specjalistka w dziedzinie medycyny ratunkowej
Danuta Michalak; Licencjat pielęgniarstwa
Wolska Jolanta; Magister pedagogiki zdrowia; Licencjat z pielęgniarstwa, Specjalistka w dziedzinie pielęgniarstwa ratunkowego

Zespół rejestratorów

Dziubak Ewa

Izba Przyjęć w dobie koronawirusa

Informujemy, że ze względu na zagrożenie epidemiologiczne zmienia się organizacja obsługi pacjentów na Izbie Przyjęć. Prosimy o stosowanie się do zaleceń personelu, który pokieruje pacjenta we właściwe miejsce.

WW ograniczenia mają na celu ograniczenie do minimum kontaktu osób znajdujących się w budynku Izby, umożliwiającego transmisje wirusa. Prosimy o poprawne noszenie maski oraz dezynfekcję rąk.

Szczepienie, co nam to dało?

Personel Szpitala w tym obsada Izby Przyjęć został zaszczepiony przeciwko COVID-19. Dzięki temu pracujemy w pełnym składzie.

Przyjęcia chorych na COVID-19

Głównym kryterium przyjęcia pacjentów na Oddział COVID jest wynik badania TK. Pacjenci z lżejszymi objawami kierowani są do leczenia w warunkach domowych

Wielkość czcionki