Izba przyjęć

Home Izba przyjęć

Izba Przyjęć

Podstawowym zadaniem Izby przyjęć jest ocena konieczności przyjęcia pacjenta do Szpitala, a w razie takiej potrzeby, przekazanie go do oddziału zakwalifikowanego do hospitalizacji. Pacjentom niezakwalifikowanym do leczenia szpitalnego udzielamy pomocy doraźnej.

W obecnej sytuacji epidemiologicznej pacjenci przybywający na Izbę Przyjęć i dalej kierowani na oddziały szpitalne, muszą przejść procedurę testu na obecność wirusa SARS-CoV-2.
Poczekalnia dla pacjentów została przeniesiona do dwóch oznaczonych kontenerów znajdujących się między głównym budynkiem Szpitala a Izbą Przyjęć. Ze względów bezpieczeństwa prosimy o bezwzględne stosowanie się do zaleceń personelu i nieprzekraczanie wyznaczonych stref.

Koordynator Bartosz Włach

Kontakt

W przypadku połączeń telefonicznych prosimy o cierpliwość. Rejestracja w pierwszej kolejności obsługuje pacjentów, których stan zdrowia wymaga natychmiastowej interwencji lekarskiej.

Izba Przyjęć

59 857 0916

Rejestracja Szpitala

59 857 0900, 59 857 0917

Izba Przyjęć w dobie koronawirusa

Informujemy, że ze względu na zagrożenie epidemiologiczne zmienia się organizacja obsługi pacjentów na Izbie Przyjęć. Prosimy o stosowanie się do zaleceń personelu, który pokieruje pacjenta we właściwe miejsce.

WW ograniczenia mają na celu ograniczenie do minimum kontaktu osób znajdujących się w budynku Izby, umożliwiającego transmisje wirusa. Prosimy o poprawne noszenie maski oraz dezynfekcję rąk.

Szczepienie, co nam to dało?

Personel Szpitala w tym obsada Izby Przyjęć został zaszczepiony przeciwko COVID-19. Dzięki temu pracujemy w pełnym składzie.

Przyjęcia chorych na COVID-19

Głównym kryterium przyjęcia pacjentów na Oddział COVID jest wynik badania TK. Pacjenci z lżejszymi objawami kierowani są do leczenia w warunkach domowych

Wielkość czcionki
Kontrast