Szpital w Miastku - Witamy!

Home O nas

Stare mury i medyczna pasja

Miastko to niewielka miejscowość otoczona wspaniałą przyrodą. Walory okolicy przyciągają także medyków. Jednak same lasy i jeziora oraz bliskość morza to przecież za mało, aby się rozwijać i realizować zawodowo. Do tego potrzebny jest szpital o którym można mówić że jest Nasz.
Nasz Szpital to miejsce pracy pond 300 osób, które nie są tu przypadkowo. Każdy z nas tworzy miejsce, które musi być jak najbardziej przyjazne pacjentowi. Naszą misją jest utrzymanie i wzmacnianie jak najlepszej kondycji zdrowotnej okolicznej społeczności.

Tutaj pacjent zawsze jest najważniejszy.

Każdy, kto zechce pomóc nam w realizacji naszej misji, będzie tu mile widziany.

Kontakt

Nasz Szpital prowadzi otwarta politykę informacyjną, Jeśli masz uwagi do naszej pracy lub chciałbyś pomóc nam się rozwijać - nie wahaj się z nami skontaktować.
W sprawie skarg Prezes Szpitala przyjmuje w każdy wtorek w godz. 9-11

biuro@szpitalmiastko.pl

Sekretariat Prezesa

renata.kiempa@szpitalmiastko.pl

Dyrektor ds. Medycznych

w,baranska@szpitalmiastko.pl

Dyrektor ds. Technicznych

dat@szpitalmiastko.pl

Renata Kiempa Prezes Szpitala w Miastku

Szpital w Miastku jest największym pracodawcą w okolicy. Niemal w każdej rodzinie jest ktoś, kto pracuje w naszej placówce. To wystarczający powód, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Pracujemy przecież na rzecz naszych sąsiadów.