Krystyna Kosowska

📎 Od kiedy Krystyna Kosowska pracuje w naszym Szpitalu? Powiedzmy, że od czasów kiedy kolorowe telewizory dopiero stawały się powszechne. Co prawda „Szpitala na peryferiach” nie było już w programach TV, ale był jeszcze świeżym wspomnieniem.

📝 Teraz dumni z tego, że tak ładnie ukryliśmy wiek Krysi – możemy napisać, że najważniejsze nie jest to jak długo pracuje, ale jak duże zrobiła postępy. Przez szereg lat pracowała jako salowa. Dzisiaj, jako technik sterylizacji medycznej dowodzi bardzo ważną częścią Szpitala. Możemy śmiało napisać, że pomogła nam stworzyć bardzo nowoczesne miejsce.

📖📚 Największą pasją Krystyny Kosowskiej są książki, które pochłania w ilościach bibliotecznych. Spacery po okolicy pozwalają jej utwierdzać się w przekonaniu, że żyje w pięknym miejscu.

Prezes Szpitala, zapytana o bohaterkę zdjęcia odpowiada tak:- mogłabym wiele opowiadać, bo Krysia jest tutaj kimś bardzo ważnym. Posiada cechy, które powodują, że kiedy pomyśli się o Krysi, to człowiek staje się spokojniejszy i uśmiechnięty.

Zgadzamy się z tym. To najprawdziwsza prawda 🙂