Co za akcja!

Życie pisze nam niebanalne scenariusze. Rano byliśmy pełni obaw o stan kilku pacjentów, którzy wymagali terapii tlenowej a wszystkie posiadane przez nas urządzenia były już wykorzystane. Pełni napięcia rozesłaliśmy wici, bo bez tych aparatów szanse na szybkie wyzdrowienie znacząco się zmniejszają.

Ale co było a nie jest nie pisze się w rejestr. Przed wieczorem otrzymaliśmy pokaźną dostawę sprzętu niezbędnego do leczenia pacjentów COVID. Jak widać na zdjęciu, urządzenia już pracują.

Za dostawą stoi Kancelaria Prezesa Rady Ministrów. Otrzymaliśmy między innymi: urządzenie do automatycznej resuscytacji, 10 urządzeń do wysokoprzepływowej terapii tlenowej, 40 reduktorów tlenu, 30 dozowników tlenu. Jest to sprzęt, który bardzo skutecznie pomaga nam poprawiać stan pacjentów. W przebiegu COVID absolutnie niezbędny.

Dziękujemy KPRM za błyskawiczną reakcję, a Was prosimy, uważajcie na siebie w Święta!