Mamy wiadomość dla mamy!

Obiecaliśmy, że będziemy robić co się da, aby w Naszym Szpitalu jak najszybciej przywrócić porody. Dzięki szybko przeprowadzonym remontom w najbliższy weekend dokonamy relokacji pacjentów COVID, odzyskując nasze Położnictwo. Od poniedziałku nasze Położne będą znowu otaczać swoją fachową opieką mamy i ich dzieciątka.

To jednak nie wszystko. Do normalnej pracy wracają także Oddziały: Pediatrii, Ginekologiczno-Położniczy, Neonatologii i Chirurgii. Słowem wszystkie, które zostały przekształcone na COVID pod naporem 3 fali epidemii koronawirusa.

Przy tej okazji mamy wielką prośbę. Dbajmy o siebie i nie pozwólmy, aby sytuacja się powtórzyła. Nie dajmy się zakazić i szczepmy się.
Nie wierzcie chojrakom! Coraz więcej z nich zgłasza się do lekarzy z poważnymi problemami kardiologicznymi i neurologicznymi, choć jak twierdzą – COVID przyszli łagodnie w domu. Bądźmy mądrzy przed szkodą, bo szkody niestety są bardzo duże.