Wizyta Ministra

📌 Dla ekip rządzących wizyty w szpitalach nigdy nie były łatwe. Narastające latami, nabrzmiałe problemy w ochronie zdrowia, to nie jest łatwy temat do rozmów. Tym bardziej cieszy nas, że Pan Minister Piotr Müller przyjął nasze zaproszenie, odwiedził Nasz Szpital i dał się wciągnąć w bardzo merytoryczną rozmowę.
👍 Zostaliśmy docenieni za pracę jaką wykonujemy na co dzień, ale obecni na spotkaniu nasi lekarze cisnęli raczej na pomoc w realizacji naszych planów na przyszłość. Przedstawiliśmy Panu Ministrowi klarowną wizję naszego rozwoju. Wygląda na to, że straciliśmy efekt zaskoczenia na rzecz tego, że po nas można się spodziewać dosłownie wszystkiego 🙂
🤝 Z naszej strony była to okazja do osobistych podziękowań za wsparcie finansowe z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych oraz za okazaną pomoc podczas walki z pandemią.
🏥 Co wyniknie z tej wizyty? Nie chcemy napisać za dużo, aby nie zapeszyć. Nasze plany są bardzo śmiałe i do ich realizacji będziemy musieli przekonać także innych ministrów. Pierwszy krok już zrobiliśmy.