Wyróżnieni za walkę z COVID-19

⏳ Ostatnie dni pozbawiły nas złudzeń. W Naszym Szpitalu mnożą się przypadki zachorowań na COVID-19 a dane napływające z kraju są coraz bardziej niepokojące. Mamy IV falę i musimy jej stawić czoła.
🩺 W obecnej chwili pacjentów zakażonych SARS-CoV-2 przekazujemy do innych szpitali. Niestety potwierdza się także i u nas, że brak szczepienia może prowadzić do stanu poważnego zagrożenia życia.
📌 Nasz personel przyjmuje już 3 dawkę szczepienia. Do tych z Państwa, którzy tak bardzo upierają się przy swoich antyszczepionkowych poglądach apelujemy o niezwykle sumienne podchodzenie do obostrzeń. Traktujcie poważnie pierwsze symptomy choroby i nawet nie próbujcie się zbliżać do tych, którzy są także niezaszczepieni a do tego osłabieni innymi dolegliwościami.
💉 Wszystkich, którzy poważnie traktują zdrowie swoje i innych zapraszamy do naszego Punktu Szczepień. Pamiętajcie, że dostępne są także preparaty jednodawkowe.
Na zdjęciu Prezes Szpitala Renata Kiempa przyjmująca 3 dawkę preparatu przeciwko COVID-19.