Agata Zielonka

🎙 Rozmawiając z Agatą Zielonką ma się wrażenie, że lepiej jej nie fikać. Jest tak przekonana do tego, że zdrowie jest najważniejsze i ma w rękach takie argumenty, że albo się z nią zgadzasz, albo w tył zwrot i poprawka za pół roku.
⏳ Po 5 minutach tej rozmowy i powrocie myślami do wydarzeń z jej ratowniczej części życia, stoi przed nami osoba pełna empatii, niezwykle zaangażowana w niesienie pomocy
🕰 Po kolejnej chwili już rwie się do naszego projektu utworzenia profilu medycznego w miasteckiej szkole. Jeszcze trochę i zapewne roztoczyła by przed nami wizję 100 najlepszych polskich medyków pochodzących z Miastka.
😉 Może trochę podkoloryzowaliśmy tę rozmowę (bo poprawka najdalej za miesiąc), ale możecie nam wierzyć, że takich ludzi można nam tylko pozazdrościć. Musimy zrobić co się da, aby nasza miastecka młodzież mogła iść śladami naszej bohaterki.
Agata Zielonka. Ratownik i Pielęgniarka. Nadal studiuje. Uwielbia sport i przyrodę. Młoda dziewczyna, która wie, co w życiu jest najważniejsze i potrafi tego bronić.