Nasze grono lekarskie zostało powiększone o kolejnych specjalistów!

Do grona lekarskiego Szpitala Miejskiego w Miastku dołączyło dwóch lekarzy; lek. med. Krzysztof Gawroński oraz lek. med. Tomasz Biesaga.

lek. medycyny Krzysztof Gawroński specjalizacja: psychiatria, absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie rocznik 82´. Prowadzi prywatną praktykę lekarską w Słupsku oraz w  Centrum Psychiatrii „SON” w Słupsku. W naszym szpitalu pan doktor dba o zdrowie psychiczne podopiecznych naszego Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego. A po pracy jak starczy czasu relaksuje się jazdą na rowerze.

lek. medycyny Tomasz Biesaga, absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi rocznik 92´ specjalista: ginekolog-położnik; prowadzi prywatną praktykę w Człuchowie oraz jest lekarzem w Szpitalu Specjalistycznym w Chojnicach i teraz również w Szpitalu Miejskim w Miastku na oddziale  ginekologiczno- położniczym. Po pracy lubi wskoczyć na rower i poszusować na stokach narciarskich w wolnym czasie.