Nowa instalacja gazów medycznych w miasteckim szpitalu już niebawem!

Zmieniamy się dla Was – naszych pacjentów. Właśnie wyłoniliśmy, w kolejnym przetargu, wykonawcę na modernizację instalacji gazów medycznych, tlenu i powietrza. Najkorzystniejszą ofertę złożył Awamed-Medizintechnik Arkadiusz Warzyński z Mierzyn.

Prace obejmą między innymi nowoczesne panele przyłóżkowe dostarczające gazy medyczne na nowym oddziale wewnętrznym. Zostaną postawione nowe piony instalacji gazów do gabinetów RTG i TK, nowa nitka na Oddział Położniczo-ginekologiczny i Blok Operacyjny oraz do budynku dawnego laboratorium.

Jest to kolejny krok w kierunku rozwoju Szpitala. Całość inwestycji w kwocie 509.355,00 PLN finansowana jest ze środków rządowych z Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gdańsku.