Szczepienia przeciwko COVID-19

Punkt szczepień

Szpital w Miastku zachęca wszystkich do szczepienia przeciwko COVID-19. Na dzień dzisiejszy to najskuteczniejszy sposób zabezpieczenia się przed ciężkimi objawami choroby i jej powikłaniami.

Szczepić się można na miejscu w Szpitalu oraz podczas imprez w punktach mobilnych. Osoby zaszczepione preparatem dwudawkowym nie muszą przyjmować drugiej dawki w tym samym punkcie.

Udając się do punktu szczepień zabierz ze sobą dowód tożsamości. Na miejscu wypełnisz stosowny kwestionariusz i przejdziesz kwalifikację na podstawie zawartych w nim danych oraz informacji z Twojego Internetowego  Konta Pacjenta. Po szczepieniu otrzymasz informację odnośnie terminu przyjęcia drugiej dawki.

Rejestracja na szczepienia i informacja: 59 724 77 89

Terminarz szczepień w punktach mobilnych Szpitala w Miastku:

W obecnej chwili szczepienia przeciwko COVID-19 prowadzimy tylko w Punkcie Szczepień  usytuowanym na terenie Szpitala.

Obiekty szpitalne w dobie koronawirusa

Informujemy, że ze względu na zagrożenie epidemiologiczne zmienia się organizacja obsługi pacjentów na terenie Szpitala. Prosimy o stosowanie się do zaleceń personelu, który pokieruje pacjenta we właściwe miejsce.
WW ograniczenia mają na celu ograniczenie do minimum kontaktu osób znajdujących się w budynkach, umożliwiającego transmisje wirusa. Prosimy o poprawne noszenie maski oraz dezynfekcję rąk.

Wielkość czcionki